Wuxi Costel Turbo Endüstri Ltd.

Profesyonel Turbo Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuxi Costel Turbo Industry Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  C: Costel turbo her türlü aletin tasarımını ve imalatını üstlenebilir (kum aletleri, metal aletler, sıcak / manuel göbek kutusu aletleri). Takımlar hakkında ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti verebiliriz. Hizmetler takım açma tekniği, takım kusur çözümleri, açılış takımlarında CAD / CAM / CAR uygulamalarını içermektedir.

  B: Kompresör gövdeleri, çeşitli sınıflarda kullanım, yerçekimi döküm ve kum döküm tekniklerinin kullanıldığı döküm alüminyumdan yapılmıştır.
  Kompresör gövdeleri, yeni CNC makine ile kesinlikle OEM spesifikasyonlarına göre işlendi.

  C: Yatak yuvası, bir turboşarjdaki rotor bileşenlerinin destek gövdesidir. Tamamlanan turboşarjı oluşturmak için kompresör muhafazasına ve türbin muhafazasına bağlanır. Rotor bileşenlerinin mekanik yükünü taşımanın yanı sıra, türbin ucundan gelen ısı yüküne de dayanır.

  D: Türbin tekerleklerimiz nikel esaslı döküm alaşımlarından yapılır ve çelik bir şafta bağlı dairesel bir kılavuz çemberinin etrafına kaynaklanmış çok sayıda şekillendirilmiş bıçaktan oluşur. Türbin kanatları, türbin mahfazası içinde ince keskin kenarlara sahip olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır; oysa mil yatakları, endüksiyon sertleşir ve boyutsal doğruluk için taşlanır.

  Dönen tertibat bir araya getirildikten sonra, dinamik olarak ve kompresör ve türbin yuvalarına yerleştirilmeden önce VSR (titreşim sınıflandırma teçhizatı) dakika toleranslarına dengelenir.

  E: Kartuşlar otomatik hat ile monte edilir ve Turbo Technics VSR veya schenck denge makinesiyle dengelenir.

 • OEM / ODM
  Costel Turbo, genel olarak Binek otomobili, Kamyonlar, Otobüsler, ağır sanayi vb.

 • Ar-Ge
  Costel turbo, her türlü aletin tasarımını ve imalatını üstlenir (kum aletleri, metal aletler, sıcak / manuel göbek kutusu aletleri). Hizmetler takım açma tekniği, takım kusur çözümleri, açılış takımlarında CAD / CAM / CAR uygulamalarını içermektedir.

  Turbo endüstrisindeki son adımı korumak için her yıl 30 ~ 50 çeşit komple turbo geliştiriyoruz.

İletişim bilgileri
Wuxi Costel Turbo Industry Ltd

İlgili kişi: Mr. Benjamin

Tel: 86-510-86332358

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)